#1 2011-01-17 19:24:11

 Toshi

Administrator

13398183
Skąd: Nowy Dwór Gd/Tujsk/Chełmek
Zarejestrowany: 2011-01-03
Posty: 11
Punktów :   

Klan info (zmiany, regulamin)

Jako CL najważniejszą sprawą jest dla mnie ład i porządek w Clanie. Nie chciał bym widzieć jak i słyszeć rożnego typu wyzwisk na czacie klanowym, TS :] Takie rzeczy zalecam na PM do siebie... W razie jakichkolwiek
obraźliwych wyzwisk ze strony innych graczy proszę mnie poinformować o tym.

   Chciałem też zwrócić uwagę aby nie wyrzucać w CH  itemów, czy nie lepiej je usunąć??? Niż zaśmiecać CH..
  (w razie zauważenia osoby wykonującą taką czynność zostaną podjęte stanowcze kroki) xD
                                             
                                                                  I UWAGA!!! Proszę zamykać drzwi do CH.

  MAIN CLAN jest dla osób będących aktywnie na TS ponieważ jest to dużą wygodą (szybka komunikacja pomiędzy graczami, np. podczas PVP...), osoby te są w jakimś stopniu wyróżnione ponieważ korzystają z FullSkili klanowych które posiada tylko Main Clan.. Także zachęcam pozostałych Graczy do zakupu mikrofonu i korzystania z Team Speaka

  Podczas mojej nie obecności w grze chciał bym abyście pod porządkowali się: nick RudaSuka, oraz BogPL
według mnie są one bardzo odpowiedzialnymi osobami.

  Niektórym osobom nie podoba się nasze forum i zaczynam prace nad tym

PS. Prawdziwym założycielem klanu jest John, ale z powodów rodzinnych musiał zaprzestać swoją grę na okres ok 2miesięcy..... w lutym powinien powrócić do nas

  W klanie będzie jeszcze wprowadzany szereg różnych zmian. Będę was o tym informował o tym na bieżąco na
czacie klanowym jak i forum.

Nowe propozycje zmiany regulaminu są mile widziane i chętnie przeze mnie rozpatrywane...
Pozdrawiam i życzę miłej gry

INFO ..::by Toshi::..

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB 1.2.23
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
OтeНи РиПини fila brasileiro szczeniaki materace hilding maść żywokostowa